Jump to navigation


Objednání - ortopedie Luboš Hrazdira

Před objednáním si prosím nejdříve přečtěte podmínky v levé části.


Objednání na termín v ordinačních hodinách (viz níže), je možné pouze cestou on-line (nikoli telefonicky nebo e-mailem). Toto je plně hrazeno zdravotními pojišťovnami.


V ordinačních hodinách se lze přímo telefonicky objednat k (opakované) injekční aplikaci na tel čísle 725813635, nikoli k základnímu ortopedickému vyšetření, není určeno ani k jiným informacím!


Telefonní číslo 725813635 je v ordinačních hodinách možno využít k domluvě vyšetření/ošetření v termínu mimo ordinační hodiny. Tento úkon je však zpoplatněn částkou 1.000,- Kč. Vlastní ošetření je potom již hrazeno z veřejného zdravotního pojištění.


Ortopedie - smlouva se všemi zdravotními pojišťovnami.

Vyšetření se provádí na pracovišti Jílkova.


Ordinační hodiny:
- v pondělí a středu od 14,30 do 16,30 hod
- v úterý a čtvrtek od 13,00 do 16,30 hod


Ordinační hodiny jsou platné pouze ve dnech, kdy jsou zveřejněny termíny k on-line rezervaci (tzn. ve dnech, které nejsou označeny šedou barvou, jako nedostupné).

Nové termíny jsou zvěřejňovány automaticky na daný počet dní dopředu vždy o půlnoci. Pokud po půlnoci neuvidíte nové termíny, nejedná se o chybu. Pouze nový zveřejněný den neobsahuje žádné termíny k objednání a je tedy třeba dále čekat.


UPOZORNĚNÍ: MUDr. Hrazdira do 31.5.2024 neordinuje. Nové termíny k objednání na červen budou k dispozici předběžně od 15. května. Děkujeme za pochopení.


Legenda
  • Volno
  • 5 a více volných
  • Méně než 5 vol.
  • Obsazeno
  • Nedostupný